Taxi ChełmTanie Taxi Chełm 24h

W Chełmie jest dostępnych szereg taksówek. Powyżej znajdziecie listę taksówek, które funkcjonują 24h w tygodniu. Jeśli jesteście w mieście Chełm i nie macie transportu, a potrzebujecie szybko się przemieścić możecie skorzystać z powyższej listy. Każda z firm ma opisany cennik za przejazd, usługi dodatkowe jakie realizuje, bezpośredni numer telefonu, a także lokalizację na Mapie Google.

Ile kosztuje taxi w Chełmie?

Większość korporacji taxi w Chełmie ma zbliżone ceny. Opłata początkowa najniższa jest w firmach eM Taxi oraz Eko Taxi. Jeśli chodzi o cenę za przejazd w Taryfie I to kwoty również są do siebie zbliżone, najtaniej obecnie jest w eM Taxi oraz Eko Taxi - 1.80 zł/km. Natomiast w pozostałych korporacjach jest to 2.00 zł/km, czyli nieznaczna różnica.

Na dłuższych dystansach kwota może być odczuwalna, natomiast na kursie po mieście gdzie przejazd wynosi kilka kilometrów różnica jest nieznaczna.

Czy w taksówkach można płacić kartą lub blikiem?

Zdecydowanie tak, większość taxi w Chełmie udostępnia taką możliwość. Wszystkie szczegóły na temat płatności możecie dodatkowo zweryfikować wchodząc w wybraną korporację - udostępniliśmy taką ważną informację jak płatności w taxi.

Jakie dodatkowe usługi oferują taksówkarze w Chełmie?

Zazwyczaj są to powtarzalne usługi takie jak wykonanie drobnych zakupów, przewóz dzieci do szkoły czy przedszkola, dostarczenie drobnych przesyłek czy kwiatów, ale również holowania samochodu czy dostarczenie paliwa.

Co warto zwiedzić w Chełmie?

Chełm, malowniczo położone w południowo-wschodniej Polsce, to miejsce bogate w historię, tradycję i niezwykłe zabytki. Przybierając nazwę "Perła Południa", Chełm zaprasza do odkrycia swoich tajemnic i uroków, które przyciągają turystów z całego kraju.

Wśród głównych atrakcji Chełma znajduje się Zamek Piastowski, który przez wieki pełnił ważną rolę w historii miasta i regionu. Spacerując ulicami Starego Miasta, można podziwiać piękne, zabytkowe kamienice, a także odwiedzić Rynek, gdzie pulsuje życie miejskie. Kolejnym ważnym punktem na mapie miasta jest Bazylika Archikatedralna św. Marii Magdaleny, imponująca świątynia gotycka, która zachwyca bogatym wnętrzem i monumentalną architekturą.