Taxi Łomża

Jak zamówić taksówkę w Łomży?

Prosto, szybko i bez zbędnego szukania - z powyższej listy taksówek wybierz tą, z którą chcesz podróżować. Podane powyżej numery kierują bezpośrednio do korporacji taxi. Zamów szybko i zbędnego szukania taksówkę w Łomży, podaj swoją lokalizację i oczekuj na kurs.

Ile kosztuje taxi w Łomży?

Zazwyczaj każda korporacja taxi ma inne kwoty, ale zdecydowanie zbliżone do siebie. Wpływ na finalną kwotę za przejazd taksówką mają dwie składowe: opłata początkowa oraz taryfa, czyli w zależności w jaki dzień i o jakiej porze odbywa się kurs. W Łomży średnio opłata początkowa wynosi 8.00 zł, cena w Taryfie I to 3.00 zł za kilometr, a w Taryfie II to 4.50 zł za kilometr.

Oczywiście kursy w dni świąteczne oraz poza granice administracyjne miasta będą droższe i warto przed zamówieniem taksówki zorientować się kierowcy ile może taki przejazd finalnie kosztować.

Czy taxi realizuje dodatkowe usługi?

Według informacji, które również znajdziecie na naszej stronie, taksówkarze w Łomży oferują dodatkowe usługi w postaci realizacji drobnych zakupów, holowania i odpalania auta, odprowadzenia samochodu klienta, transferu na lotnisko czy obsługi imprez okolicznościowych. Jeśli chcecie zlecić niestandardową usługę warto porozmawiać o tym z kierowcą taxi.