Taxi Białystok

Numery telefonów do taxi Białystok

Jeśli potrzebujesz szybko listy taksówek z numerami telefonów to znalazłeś się w idealnym miejscu. Powyżej zamieściliśmy listę dostępnych taxi w Białymstoku. Poza numerami znajdziecie także najważniejsze informacje takie jak cennik taksówek, opcje płatności czy dodatkowe usługi realizowane przez kierowców. Wybierz jedną z firm i zadzwoń bezpośrednio do taxi, aby umówić kurs.

Ile kosztuje taxi w Białymstoku?

Kurs składa się z dwóch składowych: opłaty początkowej, która wynosi od 6.00 do 9.00 zł w zależności od korporacji. Kolejna składowa to taryfa w zależności, w jakim dniu tygodnia jedziecie oraz o jakiej godzinie. Najczęściej jest to Taryfa I - od 2.30 zł do 3.00 zł za kilometr lub Taryfa II od 3.50 zł do 4.00 zł za kilometr.

Na podstawie powyższych informacji możecie sobie wstępnie obliczyć ile powinniście +/- zapłacić za przejazd, o ile znacie oczywiście dokładną odległość z miejsca odbioru do miejsca docelowego.

Czy taxi w Białymstoku oferują usługi dodatkowe?

Owszem, są to zazwyczaj drobne zakupy na zlecenie, holowanie auta, zawożenie czy odbieranie dzieci ze szkoły, ale również kursy poza miastowe jak transfer na lotnisko. Natomiast jeśli potrzebujecie innej usługi jak doręczenie paczki lub kwiatów również możecie to skonsultować z taksówkarzem, często zdarza się że i takie zlecenia wykonują.

Jak zamówić taxi?

Wystarczy, że wybierzesz jedną z powyższych firm z Białegostoku i zamówisz taxi pod wskazany adres. Pamiętaj, aby dowiedzieć się jaki jest czas oczekiwania, bo może się okazać że warto będzie skorzystać z usług innej firmy, jeśli czas oczekiwania na kierowcę będzie zbyt długi.