Taxi Biała Podlaska


Jak zamówić taksówkę przez telefon w Białej Podlasce?

Na naszym portalu DobraTaxi znajdziesz listę lokalnych firm taxi z Białej Podlaski. Wystarczy, że wybierzesz firmę, z którą chcesz jechać i zadzwonisz klikając przy niej w numer telefonu. Podane numery są bezpośrednie do firm taxi, bez żadnych pośredników. Umawiasz przejazd i oczekujesz na przyjazd kierowcy.

Jeśli nie ma Twojej firmy taxi z Białej Podlaski zgłoś się do nas poprzez dedykowany formularz w górnym pasku - Dodaj Taxi.

Jak się płaci za taksówkę?

Domyślną metodą płatności w taxi jest gotówka, natomiast zdecydowana większość kierowców posiada już przy sobie odpowiednie urządzenie do płatności kartą płatniczą. Podczas zamawiania taxi w Białej Podlasce upewnij się, że kierowca będzie miał przy sobie urządzenie do płatności kartą.

Ile kosztuje taxi w Białej Podlasce?

Większość firm posiada taki sam cennik za przejazd taksówką. Mianowicie opłata początkowa wynosi 8.00 zł, przejazd w Taryfie I to koszt rzędu 3.00 zł za kilometr, a w Taryfie II to 4.50 zł za kilometr.

Opinie o taxi Biała Podlaska

Jeśli chcesz zapoznać się z opiniami o danej firmie należy wejść w szczegóły wybranej taxi. W karcie firmy znajdziecie Mapę Google - kliknij w nią, a otworzy się okno z opiniami firmy, wizytówką w Mapach Google i dodatkowymi informacjami.

Jeśli szukasz taxi w Białej Podlasce to dobrze trafiłeś, tutaj znajdziecie pełną listę dostępnych firm lokalnych, z którymi możecie jechać w trasę.