Taxi ŚwiebodzinTaxi w Świebodzinie

Szukasz numeru telefonu na taxi? Znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Wyżej przygotowaliśmy listę dostępnych taksówek w Świebodzinie, do których możesz zadzwonić i umówić przejazd. Każda z firm ma przypisany bezpośredni numer kontaktowy.

Jeśli nie znalazłeś na liście swojej firmy zgłoś firmę do nas poprzez dodaj taxi.

Ile kosztuje przejazd taksówką w Świebodzinie?

Finalna kwota za przejazd uzależniona jest od kilku czynników: liczba przewożonych osób, odległość / trasa, miejsce docelowe, termin / godzina czy inne usługi dodatkowe.

Obecnie w Świebodzinie najniższa opłata początkowa wynosi 6.50 zł w firmie LUX Taxi. Jeśli chodzi o kwotę za przejazd w Taryfie I jest to 3.00 zł za kilometr oraz w Taryfie II 4.50 zł za kilometr.

Kiedy warto zamówić taxi?

Oczywiście jeśli jesteś turystą i nie masz jak dostać się do określonego miejsca warto wybrać taksówkę. W sytuacji kiedy potrzebujesz innej usługi poza przewozem osób - przykładowo realizację drobnych zakupów, holowanie auta lub dostarczenie drobnej przesyłki to również możesz skorzystać z pomocy taksówkarza i zamówić taką usługę.

Czy w taxi w Świebodzinie można płacić kartą?

Nie wszystkie firmy udostępniają taką informację. Jeśli chcesz sprawdzić, w której taxi zapłacisz kartą wejdź w szczegóły klikając powyżej na wybraną firmę i przejdź do informacji Płatności - tam sprawdzić możliwość płatności kartą.