Taxi Gorzów Wielkopolski


Tanie taxi w Gorzowie Wielkopolskim

Szukasz taksówki - potrzebujesz szybko się przemieścić albo jechać w dalszą trasę? Z naszym portalem DobraTaxi szybko i wygodnie znajdziesz taxi w Gorzowie, która zawiezie Ciebie do celu. Powyżej znajdziesz firmy lokalne, do których zostały przypisane ich numery telefonu. Zadzwoń do wybranej firmy i umów swój przejazd. Jeśli chcesz sprawdź cennik wybranej taksówki wejdź w szczegóły firmy i zobacz jaki mają cennik za usługi.

Ile kosztuje taksówka w Gorzowie Wielkopolskim?

Najniższa opłata początkowa zaczyna się od 7.00 zł (Taxi Askana), a następne to 8.00 zł lub więcej. Do każdego przejazdu doliczana jest również opłata za przejechane kilometry pomnożone przez kwotę taryfy, w której się poruszasz. Najczęściej jest to Taryfa I od 2.75 zł/km do 3.00 zł/km (Taxi Joker) lub więcej, natomiast w Taryfie II będą to kwoty od 3.75 zł/km w górę.

Czy Gorzów Wielkopolski udostępnia postoje taxi?

Obecnie mało kto chodzi bezpośrednio na postój taxi, zazwyczaj dzwonimy pod wybrany numer lub korzystamy z aplikacji, aby zamówić taksówkę. Jeśli natomiast szukasz postoju taxi w Gorzowie to zapewne znajdują się w najpopularniejszych miejscach m.in. przy Galerii Askana czy na Starym Rynku.

Usługi dodatkowe realizowane przez taxi

W Gorzowie Wielkopolskim taksówkarze również realizują inne usługi poza przewozem osób. Do takich usług najczęściej są zaliczane drobne zakupy z dostawą do domu cena od 25 zł, awaryjne odpalanie samochodu (zazwyczaj od kabli) cena od 30 zł czy odprowadzenie samochodu klienta cena z taksometru pomnożona przez 2.