Taxi Szczecinek

Czy w Szczecinku są dostępne taksówki?

Znajdziesz u nas listę lokalnych taxi w Szczecinku - wraz z nazwą firmy przypisany jest bezpośredni numer telefonu. Jeśli zastanawiasz się jak szybko zamówić taksówkę - wejdź na naszą stronę, wybierz taxi z którą chcesz jechać i zadzwoń, aby zamówić swój przejazd. Obecnie posiadamy na liście 4 firmy taxi ze Szczecinka.

Taxi a płatność kartą

W taksówkach możesz zapłacić kartą, jeśli firma udostępnia taką możliwość. Jak to sprawdzić? Kliknij na wybraną firmę, aby przejść do szczegółów tam znajdziesz informacje w polu Płatności. Przeglądając oferty taxi ze Szczecinka widzieliśmy, że praktycznie wszystkie udostępniają możliwość płatności kartą, blikiem czy gotówką.

Ile kosztuje taxi w Szczecinku?

Opłata początkowa, czyli stała kwota jest już od 9.00 zł do 12.00 zł - sprawdźcie dokładnie w cennikach, wchodząc w szczegóły firmy. Natomiast koszt za Taryfę I to 3.00 zł/km, a za Taryfę II to koszt rzędu 4.50 zł/km. W zależności w jaki dzień oraz o jakiej godzinie się poruszasz to cena może się różnić.

Jakie usługi dodatkowe oferują taksówkarze?

Zazwyczaj jest to realizacja drobnych zakupów, dostarczenie drobnych przesyłek na terenie miasta, ale również odpalanie auta na kable czy odstawienie samochodu klienta. Jeśli chciałbyś skorzystać z innej, nietypowej usługi zadzwoń do taxi ze Szczecinka i skonsultuj to z nimi bezpośrednio.