Taxi Władysławowo


Numer telefonu na taxi Władysławowo

Szukasz szybkiego kontaktu na taksówkę? Powyżej znajdziesz listę dostępnych lokalnie taksówek we Władysławowie. Do każdej z firm przypisany jest bezpośredni numer, dzięki któremu możesz zamówić przejazd. Pamiętaj, aby przed zamówieniem upewnić się ile będziesz oczekiwać na przyjazd taksówkarza - możliwe, że opłaci się zadzwonić do innej firmy, aby skrócić czas oczekiwania.

Ile kosztuje przejazd taxi we Władysławowie?

Ceny przejazdów we Władysławowie są mocno rozbite. Co to oznacza? Przykładowo opłata początkowa zaczyna się od 10.00 zł, a najwyższa stawka to 15.00 zł. Podobnie jest z ceną za przejazd każdego kilometra w Taryfie I - od 2.80 zł/km do 3.30 zł/km, a Taryfie II - od 4.20 zł/km do 4.95 zł/km. Przed zamówieniem taksówki sprawdźcie w szczegółach ile kosztuje przejazd. Każda z firm posiada na naszej stronie cennik, dzięki czemu zorientujecie się wstępnie ile będzie kosztował kurs z punktu A do punktu B.

Czy we Władysławowie są melexy?

Zgadza się, dostępne są lokalnie melexy, które kursują po mieście, jak i lokalnie do Chłapowa. Powyżej na liście firm również znajdziecie bezpośredni numer do firm zajmujących się transportem osób melexem.

Ile kosztuje przejazd melexem?

W obrębie miasta Władysławowo przejazd wynosi od 7.00 do 8.00 zł za osobę, w zależności od firmy, z której skorzystacie.

Czy w taksówkach można płacić kartą?

Zdecydowanie w większości taxi zapłacicie kartą. Klikając w wybraną firmę taxi sprawdzicie informacje na temat płatności - czy akceptują kartę płatniczą. Sprawdź przed zamówieniem taksówki jaką formą możesz zapłacić.