Taxi Aleksandrów Łódzki
Czy w Aleksandrowie Łódzkim są taksówki?

Oczywiści! Znajdziesz u nas numery telefonów na taxi w tej lokalizacji. Powyżej jest lista lokalnych taryf, a także numery bezpośrednio do nich. Zadzwoń i zamów swój przejazd lub skorzystaj z innej usługi, którą oferują kierowcy.

Ile może kosztować taksówka w Aleksandrowie Łódzkim?

Kwota finalna za przejazd składa się z 2 elementów: opłata początkowa oraz kwota w zależności od Taryfy pomnożona przez odległość. Średnia opłata to 7.50 zł za opłatę początkową, a także 2.00 zł za każdy kilometr w Taryfie I lub 3.00 zł za każdy kilometr w Taryfie II.

Jak zamówić taxi w Aleksandrowie Łódzkim?

Jeśli jesteś już na naszej stronie DobraTaxi to wystarczy, że wybierzesz jedną z powyższych firm oraz zadzwonisz do nich, aby umówić przejazd. Podaj swoją lokalizację oraz miejsce docelowe, a dyspozytor przekaże Tobie informację za ile minut podjedzie po Ciebie taksówka.

Jakie dodatkowe usługi oferują taxi?

Zazwyczaj są to zakupy na telefon, czyli kierowca wykonuje zakupy i dostarcza pod wskazany adres. Cena w Aleksandrowie Łódzkim za taką usługę zaczyna się od 20 zł + oczywiście koszt zakupów. Często także w porze Jesień / Zima kiedy samochód nie odpala kierowca taxi może podjechać z kablami i pomóc w uruchomieniu auta - cena za taką usługę to 20 zł. Jeśli potrzebujesz pilnie dostarczyć przesyłkę taksówkarz może się tym zająć - opłata według taksometru, ale nie mniej niżeli 20 zł.

Ile kosztuje kurs do Łodzi z Aleksandrowa Łódzkiego?

Z centrum Aleksandrowa Łódzkiego do centrum Łodzi odległość wynosi około 15 kilometrów. Średnia kwota za przejazd z jednego miasta do drugiego wynosi około 55 zł. Jeśli chcesz skorzystać z oferty taxi Łódź sprawdź listę dostępnych taksówkarzy w naszym serwisie.